ESTÜ AKTİF SAYILARI

ESTÜ Aktif 48. Sayı Yayımda!

 

 

Üniversitemiz Hakkında

Eskişehir Teknik Üniversitesi, bilim, kültür ve aynı zamanda bir gençlik kenti olan Eskişehir’in merkezinde yer alan 2 yerleşkede 5 Fakülte, 2 Meslek Yüksekokulu ve 3 Enstitü’den oluşmaktadır.

Eskişehir Teknik Üniversitesi, en son teknolojik olanaklarla donatılmış birimlerinde, her biri alanındaki gelişmeleri takip eden ve tüm zamanını öğrencileriyle paylaşan geniş öğretim kadrosuyla, öğrencilerini yaratıcı ve dinamik eğitim ortamlarında, geleceğe en donanımlı ve rekabet edebilir olarak hazırlamak üzere çalışmaktadır.

 

AKTS Bilgi Paketi

En son teknolojik olanaklarla donatılmış bölümlerinde, her biri alanında en iyisi olmaya çalışan ve tüm zamanını öğrencileriyle paylaşan geniş öğretim kadrosuyla öğrencilerini, yaratıcı ve dinamik eğitim ortamlarında geleceğin en iyileri olarak hazırlamak üzere çalışmaktadır.

Daha fazla bilgi edin

Uluslararası İlişkiler Birimi

Uluslararası ilişkiler ve değişim hareketliliklerinin kesintisiz şekilde yürütülmektedir. Birimimiz genç ve dinamik bir ekipten oluşmakta, yapıcı ve çözüm odaklı bir yaklaşım çerçevesinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Daha fazla bilgi edin

Kalite Güvence

Temel yaklaşımımız; “sadece işi doğru yapmak değil, aynı zamanda doğru işi yapmak”, temel motivasyonumuz ise temel değerlerimizden biri olan “birlikte başarmak” ilkesidir.

Daha fazla bilgi edin

Üniversite Hayatı

Laboratuvar, atölye ve spor salonlarıyla sahip olduğu geniş kampüs alanı sayesinde bilim ve teknolojinin yanı sıra kültürel faaliyetlerle de ön plana çıkmaktadır. 

Daha fazla bilgi edin
 

ESTÜ'de Video Turu

ESTÜ'de bir tur atın. Video sizi bu üniversitede her yere götürecek.

 
Sosyal Kültürel Tesisler
Spor Tesisleri
Öğrenci Kulüpleri

Sosyal Kültürel Tesisler

Üniversitemiz yemekhanesi, fakülte/yüksekokullarımızda mevcut kantinler personel ve öğrencilerimize hizmet vermektedir. Ayrıca bünyemizde mevcut Akademik Kulüp, hafta içi her gün personelimize 12:00-14:00 saatleri arasında öğle yemeği hizmeti vermektedir. Aynı anda 120 kişiye hizmet verebilen tesisimizde Türk ve Dünya mutfaklarının en özel tatlarını bulabilirsiniz.

1 Şubat 2022 Salı Zoom Meeting Platformu

Etkinlikler

22 Oca

Kampüs Rekreasyonu Ofisi'nin Pandemi Döneminde Fiziksel Aktivite ve Sağlıklı Beslenme Etkinliği

22 Ocak 2022 Cumartesi Zoom Meeting Platformu (Çevrimiçi Etkinlik)
16 Oca

Kampüs Rekreasyonu Ofisi'nin "Total Body Workout" Etkinliği

16 Ocak 2022 Pazar Zoom Meeting Platformu (Çevrimiçi Etkinlik)
14 Oca

Psikolojik Danışma ve Rehberlik Birimi'nin "Özgüven" Semineri

14 Ocak 2022 Cuma Zoom Meeting Platformu (Çevrimiçi Etkinlik)

Etkinliklere Abone Ol

Etkinlik ve Duyurulara kayıt ol.